Spartak Modřany - Dansport (1:3; 1:3)

Velmi zajímavý článek od našeho nového libera. Na úvod je potřeba dodat, že údajně nebere drogy a článek psal ve střízlivém stavu.... :-)

Nazdar!!!

Předem mého hodnocení zápasů Tě moc a moc zdravim.

Sraz ve Sportovnim Centru jakéhosi Dana byl na klasickou devítku. Já dorazil, jako lehounce nadržený liberko, už v 8:45. V 8:50 na mě vykouknul z druhého patra Gymplu Jana Ámose Keplera Plavec, který nemohl najít tělocvičnu. Když přimhouřim oči tak na devátou byl každý v šatně nebo na byformačovymcíčku. Proběhlo pohodový rozcvičení. Musím vyzdvihnout Slávu a jeho přidáváni si nejen na tréninku. Po kvalitním rozběhání a protažení chtěl vyhecovat tým novou rozcvičkou  s jasnýmůmyslem prosadit se do základní sestavy.  Hala pro něj byla malá tak vyběhl ven a dal si několik sprintíků. Později však vyšlo najevo, že doma zapomněl registračky… - zkazí den, no… Zápas začal přesně v 10:00 a už ve druhé minutě sme se ujali vedení 5:0. (možná kecam. Hovno si pamatuju. Bude mi třicet.) První zápas sme prohráli 3:1. K tomu nic  moc nenapíšu. Byla to chyba rozhodčího, špatná hala, blbý počasí, špatně napnutá síť, situace na Ukrajině a tak… Pak se ale vše otočilo – OBĚD!!!

Kudla si dal kurník s knedlíkem a zelím, Péťa žampión s bramborou, já šopáček. Padlo pár lívanečků(PIVO) a i nějaký ten tajtrlík(panáček). Na sruhý zápas se tedy šlo odhodlaně! Do prvního hvizdu rozhodčího sme neměli soupeře. I když sem se s rozhodčí(žena) domluvil na randíčku a ostatních věcech, jestli mi jako rozumíš. Bylo to k ničemu. Zase prohra 3:1. Víc už pro tým udělat nemůžu. Možná naučit  se přihrávat. Nikomu to moc nešlo a proto vlastně píšu jen kraviny. To já poznam.

Víc už nenapíšu, neumim to a tak.

Poslouchej Radiožurnál 94,6 FM.

Radiožurnál. Každý den s Vámi.

Autor článku Jan Pokorný (Poki)

Video z prvního zápasu první set FalconTV

FalconTV druhý set prvního zápasudansport 2014.jpg