Spartak Modřany - Netolice (0:3; 3:0)
Píše se sobota 18. ledna 2014 a mně se nechce z postele. Proto kouknu na přihlašovací systém a koukám, přihlášeno 8 duší. Svědomí mi nedá a kvaltuju na sraz v 7:15. Cesta do Netolic je dlouhá, ale po cestě padá řada vtipných hlášek, tak to docela utíká.

Po příjezdu koukám a moje prává bota je plná mejdla. Super. Vlezme do haly, kde je zima a tvrdý míče. Všichni na rozcvičce vypadají jako by byli přejetý válcem. Do zápasu nastoupíme v sestavě: N- Bystro, U- Kudla, S- Sláva, Žum, B- Zajoch, Péťa. Diváky ze střídačky přeřvávají Jedle s Mazanem.

Začal zápas a měli jsme v hlavách, že to asi nedáme. Nedokázali jsme se hecnout, a proto se nám ani moc nedařilo. Soupeř nás přehrával, i když jsme se vždy do půlky setu drželi do max. rozdílu 2 bodů, ale do koncovek se nám nedařilo vstoupit smysluplně.

Proběhlo střídání Mazy, Jedle dovnitř Žum, Bystro ven. Chvílema se dařilo, ale stejně jsme to prospali a nedokázali rozjetého soupeře zvalchovat. Bum, bum, bum a bylo to 0:3 (-18,-14,-19).

Otrávení jsme šli na oběd a tam jsme si řekli, že se musíme pořádně hecnout a zkusit zabojovat. Všichni toho měli plný kecky a hlásili stav NOPOWER. Po obídku jsme řekli, že dáme ionťáka ve smyslu béžovky, nebyla. Zklamání. Dali jsme Jágrmistra a taky chutnal.

Druhý zápas jsme nastoupili stejně, jen na smečáku zakotvil Mazzzzy. Pěkně nahecovaný jsme se do toho opřeli a soupeře jsme nepustili v žádném setu do úniku nebo výraznějšího vedení. Soupeř nevěděl, co má dělat a zběsilé střídání a timeování mu nepomohlo. Bum, bum, bum a jelo se do Prahy.

Modřany napsaly do tabulky 3 plusové body stavem 3:0 (23,23,21). V tomto utkání se nám dařilo ve všech činnostech, proto se nám podařilo vyhrát. Celkově by se team dal v druhém zápase pochválit za předvedený výkon!!!

Autor článku: Pavel Králík (Zajoch)