Spartak Modřany B - Prosek B (3:0)
Modřanský fénix v podobě našeho Béčka konečně povstal z popela a připsal si na účet v pořadí již druhé letošní vítězství!

Do prvního setu nastoupili domácí za mocného povzbuzování davů a narvaných tribun. Na empajr usedl velezkušený rozhodčí Pan Landa a mocným hvizdem zahájil zápas. Kupodivu hned první balón se podařilo poměrně slušně přijmout (nešel rovnou do zdi), Peník tak mohl poměrně slušně nahrát (nešlo to k soupeři, do zdi, za anténu a ani to nebyl dvoják) tím pádem již nic nebránilo smečařům prosadit se na útoku. V podobném duchu se odehrával i zbytek setu. Navíc začal fungovat i blok a sem tam byl vidět útok středem případně zazářila nová posila v podobě Šmouly na Účku. Opravdu musím pochválit Peneho, který celkem slušně nahrával.

Ve druhém setu soupeř přitvrdil a našim borcům začal lítat příjem, trošku se zhoršila náhra a ani útok nebyl nějak extra razantní. Nicméně soupeř nebyl schopný tlak udržet a zhruba v půlce setu se karta obrátila a gladiátoři z Falcon Arény opět slavili vítězství.

Třetí set měl dost podobný průběh jako set druhý. Zhruba v půlce tohoto setu došlo ke zvratu a domácí před zraky mnoha (10ti) diváků slavili velký úspěch.

Na pozápasové poradě se ukázalo, že výhra nepřišla sama od sebe jelikož nahravač domácích během zápasu užíval alkoholické mířidlo pro zpřesnění náher v podobě rumu s colou namixovaného do lahve od ice-tea. Tohoto prohřešku si ale naštěstí nikdo nevšiml.

Autor článku: Tomáš Kudláček (Kudla)

07. 12. 2012