Spartak Modřany B - Stavební Fakulta (3:1)
V pátek 23.listopadu jsme přivítali ve FALCON ARENĚ družstvo Stavební fakulty a ve vzduchu visela jedna z posledních možností udělat ještě před zimní přestávkou něco s naší tristní bilancí.

Před neuvěřitelnou diváckou kulisou v počtu 5 lidí jsme provedli střižbu o sestavu, která naštěstí vykrystalizovala v naše nejlepší složení. Režisér hry Pene(tady si nemůžeme moc vybírat), na bombě Mazy s Matesem, na bloku Zdena a Indy a na účku naše nová akvizice velezkušený Šmoula. Kvalitní příjmy a čapání v poli obstarával Máca. Začátek byl velice rozpačitý, kdybych napsal, že soupeř nic nehrál, nevim co bych napsal o naší hře. Hosté sice sotva převalili balon přes síť, ale my sme dělali neskutěčný pí..viny. Po dvou timech sme sice přestali kazit, ale do konce setu jsme soupeře nedotáhli. 22:25

Před druhým setem jsem zatrhnul střídání a věřil, že budeme pokračovat ve zlepšeném výkonu z koncovky prvního setu. A skutečně tomu tak bylo. Soupeř měl problémy a my ho naštěstí drželi pod sebou. Pene navíc pochopil, že to na ten kůl prostě nepinkne a dával to hodně středem a hlavně na handu, kde Šmoula spolehlivě skládal a když ne tak to aspoň nepodělal, což nás v předchozích zápasech sráželo. 25:22

Ve třetím setu jsme šli hned do vedení a drželi ho naštěstí až do konce a v pohodě jsme si to uhlídali. Měl sem taky menší konflikt s paní rozhodčí která soupeři nepískla prasoúder a ještě se tomu smála. 25:20

Mezi třetím a čtvrtým setem proběhlo hecování a řekli sme si, že na ně vletíme dokud jsou dole. Bylo z toho vedení stavebky 4:0. Vyzdvihnul bych výměnu kdy jsme třikrát čapli útok soupeře a Peník neomylně nahrál antence na handě, kterou trefil skutečně precizně. Naštěstí blokaři konečně našli recept na střeďáky soupeře, kteří nás až do teď nejvíce trápili, a v podstatě je eliminovali. Stavebka nehrála vůbec z handy a všechno tahala přes kůl kde Šmoula luxusně stavěl blok a i střeďáci si přišli na své. Přes měnší nesnáze jsme set dotlačili do vítězného konce a naše euforie po prvním vítězství by se dala přirovnat k atmosféře na pohřbu. 25:22 Doufám že nás to nakopne k dalším bodům, třeba hned ve středu s Kometou.

PS: Teď už je to jasný, Šárka nosí smůlu :D