Volejbal Modřany - Volejbal Domažlice 1:3 ; 0:3
První listopadový víkend se po volném víkendu opět rozjelo další kolo volejbalové druhé ligy, kde ve skupině A hájil modřanský válec průběžné první místo. Soupeřem však byl tým, který ještě loni hrál první ligu. Nečekalo nás tedy nic jednoduchého.

Do prvního setu vlétla na palubovku Falcon Areny šestice Bystro x Kudla, Mazy x Vilík, Zajoch x

Ziky. Myslím že se hrál poměrně kvalitní volejbal z obou stran. Žádný tým nezískal nějaký vyšší

bodový náskok. Koncovku pro sebe urval Modřanský válec. To však byl bohužel poslední

získaný set, další tři ovládli v těsných koncovkách hosté. Nepomohlo ani střídání lavičkářů

(Kudla ven Žum dovnitř a Ziky ven Plavec dovnitř). Poprvé v této sezóně jsme tedy vyšli bodově

naprázdno.

Po občerstvovací pauze jsme vlétli do druhého utkání s cílem získat z dvojzápasu aspoň nějaký

bod. První set byl opět bojem o každý balon, žádný tým nezískal nějaký rozhodující náskok,

koncovku pro sebe nejtěsnějším rozdílem získal soupeř. Prohraný set jako sebral veškerý

zbytek fyzických a psychických sil, od stavu tuším 10:10 ve druhém setu byl na palubovce jen

jeden tým, a to bohužel tým hostí. Naše útoky se buď odráželi od polařů zpět k nám, či mířily do

bloků či do zdi. Zbylé dva sety jsme tedy spíše bojovali o to, nezůstat v housce, neboť se

nedařilo nikomu nic.

Poprvé tuto sezonu jsme si z dvojzápasu neodnesli ani bod, tabulkou jsme se propadli na čtvrté

místo, kdy vršek je sice nadostřel, ale spodek také není úplně daleko. Příští týden nás čeká

výjezd do České Lípy, což je tým který od loňska velmi posílil, a po tomto kole okupuje první