2015-11-04
falconarena nove logo.png

O posledním říjnovém víkendu se v útrobách „Falcon arény“ odehrály další líté boje velmi vyrovnané druhé ligy. Modřanskému válci se do cesty postavily Netolice, tedy soupeř z horních pater tabulky, který se vyznačuje urputnou obranou a kvalitním útokem.

2015-10-30
falconarena nove logo.png

Sraz před jízdou proběhl tradičně na „čerňáku u mekáče“ a s úderem osmé hodiny jsme vyrazili směr Liberec. Na 17. kilometru dálnice na Mladou Boleslav jsme zadrželi dech a půlky, neb se vybavili vzpomínky na cestu do Jablonce, kde nám právě v tomto inkriminovaném místě odešel „Kudlavan“ do věčných lovišť a my horko těžko stíhali první zápas.

2015-10-21
falconarena nove logo.png

Modřanský závodní speciál šlape, ale je tu problém s podpůrnými vozy. (Aneb Fordem tam Volvem zpátky)

2015-10-14
falconarena nove logo.png

Po obrovskom úspechu v prvom dvoj zápase proti SK Dansport Praha minulý týždeň sa na jubilejné 150 výročie dňa, kedy si pán John Hyatts patentoval biliardovú guľu (10.10.1965 pozn. autora) zišiel Modřanský valec s družstvom VK Slovan Chabařovice. Od začiatku bolo jasné, že to bude pamätný zápas, a že súperi si veru nič nedarujú. Na to čo však prišlo nemohol byť nikto z nás pripravený...

2015-10-11
falconarena nove logo.png

Modřanský válec oslavil návrat do skupiny A 2. volejbalové ligy mužů dvěma výhrami v pražském derby. Borci, zápolící pod vysokou sítí ve svatostánku Sokola Modřany,
se vrátili zpět do skupiny A, ze které přes svou nelibost byli v loňském ročníku přeřazeni do tak zvané „euroasijské“ skupiny B. Zničeni nekonečným cestováním, se pak potáceli na jejím úplném chvostu. Klub startující navíc v letošním ročníku pod novým názvem Volejbal Modřany se představil v cela jiném světle.

2015-09-28
falconarena nove logo.png

A je to tady. Začíná nám další ligová sezóna! Manželky a přítelkyně začínají pomalu pěnit při představě, že je to teprve 14 dní co skončila sezóna letních turnajů a že se opět blíží období, kdy své drahocenné polovičky v sobotu doma určitě nenajdou. Každou sobotu ráno vypraví na zápas spořádaného civilizovaného partnera a večer/ráno se jim domů vrátí opilé zvrhlé zvíře bez sebemenších návyků civilizovaného člověka, které je schopné si do postele vzít třeba výslužku z MC Donalda a pořádně se s ní v postýlce pomazlit. Vyjímkou nebývá ani nedělní zděšení ratolestí, co za divnou páchnoucí kašičku jim to tatínek při příchodu domů nakydal do botiček. No prostě - začíná další půl rok zla.