2015-12-22
Podání - nákres.png

Nezvykle v neděli, dne 13. 12. 2015, podnikly hráči Modřanského válce výlet do proruské provincie na západě České Republiky, kde je čekal celek VK Karlovarsko B. Celek, jež se může pyšnit vždy fanoušky po okraj zaplněnou halou, a výbornými lázeňskými oplatkami (říkala Bystrova babička).

2015-12-12
IMG_2299.JPG

Volejbalisté Modřan přivítaly v sobotu družstvo ze středu tabulky VK Jirkov – Ervěnice.
Kouč Horác měl k dispozici na první zápas 9 hráčů včetně nahrávače Bystra. Na Jedleho premiéru pořád netrpělivě čekáme. Úkol zněl jasně: výhra obou zápásů.

2015-12-04
falconarena nove logo.png

Psalo se dne 28.listopadu a Modřanský válec zajížděl na svůj další z mnoha venkovních dvojzápasů do Plzně.
Sraz byl naplánován v 8:00 na Zličíně. Tři borci byli na místě už s několika minutovým předstihem. Kudlacar přijel pozdě z důvodů špatné čínské GPS. A hledání přistěhovalců u zastávky geologická.

2015-11-26
falconarena nove logo-vanoce.png

Vánoce se blíží a tím pádem je čas vypsat termín na tradiční vánoční turnájek a večírek.

2015-11-14
falconarena nove logo.png

Hned po hororovém pátku 13tého se Modřanský válec sešel k domácímu utkání s posledním celkem tabulky – mužstvem TJ Lokomotiva Česká Lípa. Pro domácí tým šlo už o sedmý víkend v řadě, kdy se snažil přidat body do tabulky druhé národní ligy. Při pohledu na tuto tabulku před zápasem byl náš úkol jasný – získat rychle 6bodů a jít zapít vítězství.

2015-11-10
falconarena nove logo.png

K dalším zápasům druholigové soutěže zajížděl modřanský válec na horkou půdu týmu z města nejslavnější české automobilky Mladé Boleslavi. Modřanští chtěli v těchto duelech navázat na povedený úvod soutěže a chtěli se také pokusit vyloupit nějaké ty body i z boleslavského svatostánku. Bohužel tato krádež se tentokrát nepodařila.