2015-12-12
IMG_2299.JPG

Volejbalisté Modřan přivítaly v sobotu družstvo ze středu tabulky VK Jirkov – Ervěnice.
Kouč Horác měl k dispozici na první zápas 9 hráčů včetně nahrávače Bystra. Na Jedleho premiéru pořád netrpělivě čekáme. Úkol zněl jasně: výhra obou zápásů.

2015-12-04
falconarena nove logo.png

Psalo se dne 28.listopadu a Modřanský válec zajížděl na svůj další z mnoha venkovních dvojzápasů do Plzně.
Sraz byl naplánován v 8:00 na Zličíně. Tři borci byli na místě už s několika minutovým předstihem. Kudlacar přijel pozdě z důvodů špatné čínské GPS. A hledání přistěhovalců u zastávky geologická.

2015-11-26
falconarena nove logo-vanoce.png

Vánoce se blíží a tím pádem je čas vypsat termín na tradiční vánoční turnájek a večírek.

2015-11-14
falconarena nove logo.png

Hned po hororovém pátku 13tého se Modřanský válec sešel k domácímu utkání s posledním celkem tabulky – mužstvem TJ Lokomotiva Česká Lípa. Pro domácí tým šlo už o sedmý víkend v řadě, kdy se snažil přidat body do tabulky druhé národní ligy. Při pohledu na tuto tabulku před zápasem byl náš úkol jasný – získat rychle 6bodů a jít zapít vítězství.

2015-11-10
falconarena nove logo.png

K dalším zápasům druholigové soutěže zajížděl modřanský válec na horkou půdu týmu z města nejslavnější české automobilky Mladé Boleslavi. Modřanští chtěli v těchto duelech navázat na povedený úvod soutěže a chtěli se také pokusit vyloupit nějaké ty body i z boleslavského svatostánku. Bohužel tato krádež se tentokrát nepodařila.

2015-11-04
falconarena nove logo.png

O posledním říjnovém víkendu se v útrobách „Falcon arény“ odehrály další líté boje velmi vyrovnané druhé ligy. Modřanskému válci se do cesty postavily Netolice, tedy soupeř z horních pater tabulky, který se vyznačuje urputnou obranou a kvalitním útokem.