2016-09-04
falconarena nove logo.png

Legendární oslavenecký turnaj 4+2 Modřanských oslavenců se letos uskuteční v sobotu 24.9.2016. Bude v pořadí již 14. ročník. Součástí tohoto turnaje je i udílení prestižní ceny Alkoholik sezóny 2015/2016.

2016-02-24
falconarena nove logo.png

Po získání skaplu leadera druholigové skupiny A Mladoboleslavského Prasylu z minulého týdne měl Modřanský Válec šanci potvrdil svojí nepřekonatelnou formu. Nepřekonatelná forma měla bohužel jen krátkého trvání, takže si Modřanští borci z České Lípy bohužel nedokázali odvést více než 2 sety.

2016-02-13
falconarena nove logo.png

Ve 28. kole druholigové skupiny A hostil Modřanský Válec první tým tabulky – Mladoboleslavský Prasyl. Protože jsme v posledních kolech hráli tužku, a po právu dostali na držku, nevsadil by si na Válec před zápasem s lídrem tabulky nejspíš ani blázen (nebo Zdena). To by se ale šeredně spletl! Ale hezky popořadě.

2016-02-07
falconarena nove logo.png

V sobotu 6.2.2016 čekal borce z Falconarény výlet na jih, konkrétně do Netolic. Pro většinu z Vás, kteří netuší, kde se toto turistické letovisko nachází, mám menší nápovědu jak ho najít na mapě. Najděte střed Evropy (čti Prahu) a vytvořte pomyslnou spojnici s oblíbeným italským turistickým letoviskem - Bibione. Zhruba v první 1/5 této trasy leží Netolice. No, a jelikož každý ví, že do Bibione se jezdí po E55, byl i náš výlet naplánován po této proslulé silnici. Tedy až do chvíle, než se do toho začal „srát“ Horác. Ačkoli nejel, tak nám přeplánoval trasu po R4 přes Písek. Sraz byl tedy po rozsáhlé debatě stanoven po snídani v 7:15 hod u Mc Donalda na Smícháči.

2016-02-04
falconarena nove logo.png

Dňa 16.1.2016 sa Modranský valec rozbehol na svoje ďalšie stanovisko a to do nehostinného kraja na severe Čiech – do Chabařovíc. Keďže prsne na deň pred 97 rokmi začala v U.S.A. platiť prohibícia, rozhodli sme sa, že tento hanebný čin pomstíme, a z Chabařovíc si prinesieme čo najviac bodov a spolu s tým pár príjemných zážitkov.

2016-01-26
falconarena nove logo.png

V dalším kole našlapané druholigové A skupiny se tentokrát proti sobě postavili borci z Modřan a z Jablonce na Nisou. Hned od rána bylo jasné, že to nebude jen tak obyčejná sobota. Při pohledu z okna bylo všude vidět jen bílo. Ano v Praze napadlo asi 10cm sněhu!! Cesta do Falconarény byl tedy opravdu velký zážitek. Pražáci nejsou na jízdu po zasněžené silnici zrovna odborníci a sjeté letní pneumatiky opravdu nejsou vhodná volba pro jízdu po jižní spojce v tomto počasí. Nicméně do haly se všem hráčům a fanouškům podařilo dorazit v pořádku a v čas na raní kávičku, cigárko a obloženou housku.