2017-02-07
falconarena nove logo.png

Dnes si povíme příběh o tom, jak se Modřanský válec pokusil prolomit prokletí Domažlické haly. Naše poslední návštěva Domažlic se totiž zapsala do místních matrik, ale bohužel ne na stránky sportovní nýbrž na stránky významných společenských událostí. Čti kalba jak se sluší a patří. Díky tomu jsme se domluvili, že nepodceníme sobotní pozápasovou atmosféru a pokusíme se na nedělní sraz dorazit v použitelném stavu. Už tak nás mělo být málo.

2017-01-21
falconarena nove logo.png

K dalším druholigovým zápasům zajížděli hráči „modřanského válce“ na horkou půdu do Karlových Varů, kde nás před bouřlivou diváckou kulisou přivítal domácí tým VK Karlovarsko B. Důležitost zápasů si borci z Modřan plně uvědomovali, a proto vyrazili k zápasům v rekordním počtu 13 hráčů. Z tohoto důvodu byl Kudlabus naplněn až po střechu a zároveň jsme byli nuceni vyslat na cestu i doprovodný vůz pilotovaný Pechym. Cestování v zimních měsících je nevyzpytatelné, a i tentokrát byla cesta dosti výživná, jelikož jak zpívá Jarek Nohavica v jedné ze svých legendárních písní : „silničáři byli překvapeni velice, že sníh zasypal jim silnice“. Do lázeňského města jsme naštěstí dorazili v pořádku a včas a mohli se tak již plně soustředit na zápasy.

2017-01-19
falconarena nove logo.png

V prvním zápase roku 2017 přivítal „modřanský válec“ ve svém svatostánku těžkého soupeře okupujícího horní patra druholigové tabulky TJ Praga Praha. Před tímto zápasem panovaly v táboře domácího týmu drobné pochybnosti a nervozita, jelikož modřanští hráči vyplnili dlouhou ligovou přestávku místo kvalitního tréninku spíše doplňováním kalorií a nabíráním tukových zásob v takových tělesných partiích, kde mohou být na dlouho dobu nerušeně uloženy. Nejmenovaný bulvární časopis uveřejnil zprávu, že se hráči tímto způsobem chystají na boj proti podchlazení při přeplavbě legendárního kanálu La Manche.

2016-12-30
falconarena nove logo.png

Na poslední utkání roku 2016 se na palubovku modřanského válce přijelo podívat družstvo Chabařovic. Modřanští si do tohoto dvoj-utkání dali předčasný vánoční dárek a zařadili na svou soupisku nové libero – Pechyho.

2016-12-06
falconarena nove logo.png

Byla sobota 3.12.2016 ráno a Modřanskej válec opět začal zatápět pod kotlem. Tentokrát ho čekal výlet do Plzně. Jako před každým výletem mimo Prahu bylo nutné připravit náš transportní speciál. Protože nemáme vlastní výtopnu tak se příprava protáhla o škrávání zamrzlého čelního skla. Po chvilce přemlouvání pak naskočil i motor.

2016-11-28
_FOT2905.JPG

V sobotu jsme se opět sešli v Sokolce na dalším domácím zápase tentokrát se soupeřem, který se nachází v tabulce před Modřanským válcem a to s týmem z Netolic.