2012-10-29
img 138.JPG

V sobotu 27.10.2012 odehrál Spartak Modřany A utkání na půdě Tj Netolice 1892. Bohužel formu si borci Spartaku do Netolic nepřivezli a porážka na sebe nenechala dlouho čekat. Rád bych zde uvedl něco pozitivního, ale jediné co ten den bylo pozitivní byla večerní kalba. Hořká chuť porážky nám způsobovala neodolatelnou chuť na pivo a to tím pádem teklo proudem.

2012-10-23
falconarena nove logo.png

Modřanský válec v podání můžů Spartaku Modřany "B" se stále ještě rozjíždí za vytouženým vítězstvím. Ani ve druhém letošním duelu se našim borcům nepodařilo vyhrát. Nevadí času je zatím dost a navíc z přeboru se nikam nepadá.

2012-10-15
img 167.jpg

Ano je to tady! Tuto sobotu si volejbalisté Spartaku Modřany "A" připsali první dvě vítězství a tím pádem i 5 bodů.
Jak již bylo předpovězeno Modřanský válec má opravdu pomalejší rozjezdy, ale jakmile se jednou rozjede tak jde jen velmi těžko zastavit. Při posledním utkání bylo vidět, že se na nás začínají projevovat následky tréninků. Začala nám jít tolik proklínaná hra v poli a dokonce se několikrát povedlo zablokovat a zaútočit středem.

2012-10-12
img 075.jpg

Spartak Modřany B nastoupil ve čtvrtek 11.10.2012 ke svému prvnímu zápasu v Mistrovství Prahy mužů 2012/2013. Los mlátičkám z Falcon arény přisoudil jako soupeře borce ze Sokola Michle. Jelikož to byl první zápas sezóny a ve složení Modřanského týmu došlo k řadě změn, nemohl jsem si nechat tento zápas ujít.

2012-10-10
falconarena nove logo-vanoce.png

Jako každý rok i letos se bude konat ve Falcon aréně vánoční turnaj příchozích. Tento turnaj je spojený s ochutnávkou vánočního cukroví a konzumací chmelové limonády v klubovně. Takže dámy mají za úkol přinést vzorky cukroví k ochutnávce.

2012-10-09
chaba.JPG

Jak již napovídá titulek máme velký problém s marodkou. Na soupisce je čtrnáct borců, kteří mohou nastupovat do zápasů. Na důležitý sobotní zápas proti velmi kvalitnímu soupeři VK Slovan Chabařovice jsme se ale sešli pouze v devíti lidech.
Pravdou je, že nás mohlo být 10, ale to by Sláva nesměl v pátek chlastat a v sobotu ráno nedorazit na sraz.
V tomto zápase se projevil náš zatím největší problém a tím je nedostatek tréninku. Ukazuje se, že opravdu před sezonou nestačí dva tréninky na které navíc přijde jen půlka lidí.