2013-01-19
img 083a.jpg

Po vánoční pauze nám, stejně jako na začátku soutěže, byli na „rozehrání“ přiřazeni dva velmi těžcí soupeři. Po fiasku, které jsme absolvovali minulý týden v Jablonci, jsme na domácí palubovce přivítali borce z Chabařovic, kteří se aktuálně těší z druhého místa v tabulce.

2013-01-18
falconarena nove logo.png

První domácí zápas Modřanské mlátičky po vánoční pauze odehrály proti týmu z Michle. Jakkýkoliv bodový zisk by modřanským zajistil posun z posledního místa a v případě tříbodové výhry dokonce na místo osmé. Bylo tedy o co hrát.

2013-01-12
img 004.JPG

Modřanskému válci se na sněhu moc nedařilo! Letošní první zápas jsme ostudně prohráli s Jabloncem. O průběhu zápasu se dočtete ve famózním článku od Slávy.

2012-12-08
img 073.JPG

K poslednímu zápasu v tomto kalendářním roce odjeli hráči „ modřanského válce“ na horkou půdu Lokomotivy Liberec. Samotný odjezd se jako vždy neobešel bez problémů a posádka vozu pilotovaná Horácem musela kromě obvyklého místa sběru hráčů na benzinové pumpě na Lihovaru, navštívit ještě neplánovaně „vyhlášenou“ restauraci s rychlým občerstvením na Černém mostě, kam se  ještě se zalepenýma očima připotácel zaspavší Peťa. Samotná cesta již proběhla v pořádku a do Liberce jsme přijeli dostatečně včas na to, abychom v místní samoobsluze mohli koupit tradiční flašku Becherovky a ještě před prvním zápasem se jí podívat na dno. A nyní již k samotným zápasům.

2012-12-07
img 008.JPG

Modřanský fénix v podobě našeho Béčka konečně povstal z popela a připsal si na účet v pořadí již druhé letošní vítězství!

2012-12-04
img 114.JPG

V sobotu 1.12.2012 změřil Modřanský válec síly s velmi zkušenými borci z Mladé Boleslavi. Byl to opravdu velmi vyrovnaný zápas. Jak to probíhalo z pohledu našeho trenéra si můžete přečíst v následujícím článku.