2014-01-29
falconarena nove logo.png

Druhý domácí zápas v tomto roce jsme na palubovce Falcon Arény uvítali družstvo Ervěnic, družstvo, které nám v tabulce bylo vzdáleno o 5 bodů blíže k bedně.

2014-01-20
falconarena nove logo.png

Píše se sobota 18. ledna 2014 a mně se nechce z postele. Proto kouknu na přihlašovací systém a koukám, přihlášeno 8 duší. Svědomí mi nedá a kvaltuju na sraz v 7:15. Cesta do Netolic je dlouhá, ale po cestě padá řada vtipných hlášek, tak to docela utíká.

2013-12-10
falconarena nove logo.png

Další zápas nadupané druhé ligy zavedl hráče „modřanského válce“ na horkou půdu jednoho z favoritů soutěže týmu Jablonce nad Nisou. Poslední zápasy modřanských, které přinesly lehce zlepšené výkony a dokonce i nějaké ty tolik potřebné body do nepěkně se vyvíjející tabulky, dávaly všem hráčům a pár skalním fanouškům (pozdrav do Vinoře) naději, že nějaký ten bodík by se dal vyloupit i z jabloneckého svatostánku. Bohužel opak byl pravdou.

2013-11-16
falconarena nove logo.png

Na zápas vyrazil modřanský válec v poměrně dobré náladě posílen dobrým výkonem z posledního zápasu předchozího kola s Turnovem. Nicméně hned ráno jsme se dozvěděli nepříliš povzbudivou zprávu, a to že budeme ze zdravotních důvodů (čti průjem jako řemen) bez Kopáče na liberu. Cesta do Chabařovic byla po prvotních komplikacích způsobených rošádou počtu vozů a jejich posádek celkem svižná a před halou domácích jsme se vykutáleli lehce po deváté.

2013-11-11
falconarena nove logo.png

V sobotu 9.11.2013 se v útrobách Falcon arény odehrál souboj prvních družstev Tabulky. Konkrétně prvního družstva TJ Zikuda Turnov a prvního od konce TJ Spartak Modřany. Souboj měl tedy jasného papírového favorita. Ale jak je v této soutěži běžné, papírové předpoklady nic neznamenají.

2013-11-05
falconarena nove logo.png

Modřanský Spartak se rozhodl, že se porve o první flek na spodku tabulky, což zvládl na výbornou. Po šesti kolech, kdy se společenstvo modřanských lemplů prosadilo pouze v jednom zápase, se jelo do Mladé Boleslavi s jasným cílem – urvat vítězství.