2014-04-28
falconarena nove logo.png

Dovolujeme si Vás pozvat na další ze série oblíbených turnajů 4+2, který se odehraje na antukových kurtech u naší Falcon arény.

2014-03-29
falconarena nove logo.png

Stejně jako každý rok pořádáme i letos rozehrávací venkovní turnaj M + Ž. Datum turnaje bylo stanoveno na 19.4.2014. Letos je to již 11. ročník tohoto turnaje.

2014-03-09
falconarena nove logo.png

Pražské družstvo hrající pod hlavičkou bratra sokola se vydalo směr zapomenutý kraj na západě naší republiky, aby se střetlo s nováčkem soutěže a to teamem VSK ISŠTE Sokolov – dále jen „Volejbalový Sportovní Klubu Integrované Střední Školy Technické a Ekonomické Sokolov“.

2014-03-08
falconarena nove logo.png

V sobotu se v útrobách Falcon arény událo (pro spoustu lidí) něco nečekaného. Modřanský válec vyhrál dvojzápas a připsal si tak na konto potřebných 6 bodů. Pro Sokolvské borce se muselo jednat o naprostý šok, protože takhle teamy z 1 místa na konci tabulky bežně nehrají.

2014-03-07
falconarena nove logo.png

Bohužel, se o tomto zápasu nedochovalo příliš informací… Bylo nebylo. Psal se tenkrát rok 2013 a začínala dalši sezóna 2. ligy, již 4. pro Modřanský Válec. Válec se tenkrát musel odvalit brzy ráno z postelí a putoval až do dalekého Liberce. Nepodcenil přípravu a pořídil nové dresy (asi tak 24h před začátkem zápasu). Sezóna tenrát začala vybalováním, módní přehlídkou a rešením jestli se dají i XXL trenky spláchnout do záchodu (podle jejich hojného počtu asi jo).

2014-02-18
falconarena nove logo.png

Dne 15.2. nastoupil celek Spartak Modřany (dále jen SM) proti TJ Zikuda Tutnov. Naši borci vstoupili na dvorec v 9:00 místního času. Hned u vstupu jsme byli informování správcem budovy, že si na nás bude dávat pozor, jelikož volejbalisti jsou ta největší verbež, kterou nemají Turnovští domorodci v lásce. Žuma tato slova natolik rozlítila, že na místní toaletě namíchal koktej, který málem rozpustil všechen porcelán Jihočeské keramiky Bechyně (dále jen Jika) v okruhu dvaceti centimetrů.