2014-03-09
falconarena nove logo.png

Pražské družstvo hrající pod hlavičkou bratra sokola se vydalo směr zapomenutý kraj na západě naší republiky, aby se střetlo s nováčkem soutěže a to teamem VSK ISŠTE Sokolov – dále jen „Volejbalový Sportovní Klubu Integrované Střední Školy Technické a Ekonomické Sokolov“.

2014-03-08
falconarena nove logo.png

V sobotu se v útrobách Falcon arény událo (pro spoustu lidí) něco nečekaného. Modřanský válec vyhrál dvojzápas a připsal si tak na konto potřebných 6 bodů. Pro Sokolvské borce se muselo jednat o naprostý šok, protože takhle teamy z 1 místa na konci tabulky bežně nehrají.

2014-03-07
falconarena nove logo.png

Bohužel, se o tomto zápasu nedochovalo příliš informací… Bylo nebylo. Psal se tenkrát rok 2013 a začínala dalši sezóna 2. ligy, již 4. pro Modřanský Válec. Válec se tenkrát musel odvalit brzy ráno z postelí a putoval až do dalekého Liberce. Nepodcenil přípravu a pořídil nové dresy (asi tak 24h před začátkem zápasu). Sezóna tenrát začala vybalováním, módní přehlídkou a rešením jestli se dají i XXL trenky spláchnout do záchodu (podle jejich hojného počtu asi jo).

2014-02-18
falconarena nove logo.png

Dne 15.2. nastoupil celek Spartak Modřany (dále jen SM) proti TJ Zikuda Tutnov. Naši borci vstoupili na dvorec v 9:00 místního času. Hned u vstupu jsme byli informování správcem budovy, že si na nás bude dávat pozor, jelikož volejbalisti jsou ta největší verbež, kterou nemají Turnovští domorodci v lásce. Žuma tato slova natolik rozlítila, že na místní toaletě namíchal koktej, který málem rozpustil všechen porcelán Jihočeské keramiky Bechyně (dále jen Jika) v okruhu dvaceti centimetrů.

2014-02-13
falconarena nove logo.png

Modřanský válec hostil jednoho z lídrů skupiny 2-M-A 2. Ligy mužů ve volejbale, a tedy team z Mladé Boleslavi.

2014-01-29
falconarena nove logo.png

Druhý domácí zápas v tomto roce jsme na palubovce Falcon Arény uvítali družstvo Ervěnic, družstvo, které nám v tabulce bylo vzdáleno o 5 bodů blíže k bedně.