Spartak Modřany , Česká Třebová 3:2 (17,-19,24,-15,14), 3:2 (17,21,-24,-22,13)
Dne 7.2. 2015 nastoupili modřanští volejbalisté k důležitému zápasu proti České Třebové. Už v 10 hodin dopoledne byla vidět chuť urvat nějaký ten důležitý bod do tabulky, kde to nutně potřebujeme.

Hned z rána prošlo kolo zelenin na uctění památky kudlového superbu, který byl odcizen v noci ze dne 6.2 - na 7.2 cca 2:03:46. ještě že má tranzita R.I.P Superb.

Po důkladné rozcvičce jsme nastoupili k prvnímu zápasu v sestavě head coach Bystro, smeč Mazy,Vilik, blok Zajoch, Ziky, náhra Jedle, libero Kopáč.

První set jsme rozehráli výborně nedovolili jsme soupeři nijak ohrozit naše vedení a set jsme úspěšně dohráli až do konce 25:17.
Druhý set jsme nastoupili odhodlaně, že to zvládneme na 3:0, ale světe nediv se zase jsme začali modřanskou klasikou asi 1:6. Soupeř přestal dělat chyby a my zase jednu za druhou proto hlavní kouč zkoušel různé změny, hlavně na postech smečařů. Snažili jsme se dotáhnout ztrátu, ale těsně jsme prohráli.

Třetí set jsme začali odvážně nekupilo se  tolik chyb proto jsme zvítězili těsně, ale přece 26:24. Čtvrtý set byl zase jako přes kopírák setu 2.

Pátý set byl už čistě v naší režii a 2 body do tabulky nás vcelku potěšili.

Během polední pauzy, kdy byla změna v jídelníčku - buřtgoulash , jsme dali pár zlaťáků a cca za 3 hodiny jsme nastoupili k 2 zápasu. Udělalo se pár změn, zásadní změna byla, že Ondra nastoupil na smeč. První dva sety vycházely vcelku jasně pro nás, proto jsme se ujali vedení 2:0.

Třetí a čtvrtý set, kdy se modřanský válec snažil urvat 3 body, se ale moc nevydařili a těsná prohra v koncovkách dovolila soupeři z Třebové vyrovnat ukazatel setu. Hlavně proč si nezahrát 5 setu i v druhém zápase.

Do zkráceného setu nastoupil válec s touhou připsat si 2 body. A také se tak stalo soupeř nekladl výrazný odpor a Modřany mohli slavit výhru cca v 18:00.

Chtěl by jsem vyzdvihnout bojovnou hru celého týmu na všech postech v klíčových situacích proto zaslouženě těsná výhra za 4 body v 10 setech. Mínus -  měly bychom více dodržovat postavení a nekoupit tak moc chyb za sebou.