Spartak Modřany B - Beach volejbal SK Slavia Praha (0:3)
V pátek 26.10.2012 přijel do slušně zaplněné Falcon areny tým Beachvolejbal SK Slavia Praha a my doufali, že po tristních výkonech se alespoň trošičku zvednem. Nepovedlo se.

Před zápasem mě nasral pan rozhodčí, díky němuž sem strávil půlku rozcvičky u stolku zapisovatelek. V prvním setu byla naše sestava: Nenáhra: Pene, Nepřijímající nesmečaři: Mazy, Rado, Neblokující blokaři: Indy, Luky, na libresu Máca a na úcku nahecovanej Horkáč. Začátek byl jako z říše snů ovšem z kategorie nočních můr. Soupeř slušně podával my jsme neslušně odpalovali balony do diváků. Za Rada, který měl na příjmu dost rozhazovačnou náladu a na útoku se vyloženě trápil přišel Mates, ale obraz hry se moc nezměnil. Odešli jsme s osmičkou co na to říct.

Na druhý set zůstal Mates a Indyho vystřídal Zdena. Začali jsme o poznání lépe hlavně na příjmu a dařilo se nám ztrátovat. Soupeř taky konečně začal dělat chyby, hlavně jejich třímetrový úcko. Bohužel se projevila naše neschopnost zablokovat jejich zkušenýho blokaře a problémy nahrát čapnutej balon, což nás strašně sráží. 21:25.

Třetí set byl z naší strany asi nejpovedenější, konečně to byl nahecovanej výkon čapalo se v poli a vůbec to začalo vypadat jako volejbal. Taky jsme byli většinu setu ve vedení. Ale to co se stalo v koncovce byl z naší strany normálně humus. Několik píčovin za sebou nám vzalo naději na set i šanci na lepší výsledek. 22:25

Chtěl bych poděkovat holkám za zápis a za fandění, ale bojim se, že už nikdy nepřijdou.

Autor článku: Zdeněk Pekař (Zdena)