Spartak Modřany A - SCM-ČVS-KTI (3:1)

Po prohraném sobotním dvojzápase v Netolicích a bujarém zapíjení prohry v oblíbené restauraci NA PERÓNĚ, čekal v neděli borce Spartaku Modřany A výlet do Radotína na utkání s SCM-ČVS-KTI. Hned ráno bylo jasné, že to bude velmi zábavné dopoledne.

Sraz byl stanoven v 8:45 na Smíchovském nádraží, což je jen čistě náhodou přímo přes ulici od již zmiňovaného restauračního zařízení. Pachatelé se tedy v podstatě vrátili na místo činu. Naštěstí svým vzhledem a vůní většina z nás dokonale zapadla mezi rezidentní obyvatele Smíchovského nádraží a tak po nás nikdo nechtěl ani autogram ani památeční fotku.

Hned po příchodu do krásné Radotínské haly nás zastavil rozhodčí se slovy: "Jděte těm mladejm klukům příkladem". Což se nám, myslím, moc nedařilo. Většina se dopotácela na rozcvičku 20 minut před zápasem, slabší jedinci přilezli po čtyřech až na rozsmečování. Rozběhání a protažení připomínalo spíš útřžky z premiéry labutího jezera a celé toto divadlo završoval Závin zahalený v oblaku dýmu vycházejícího z jeho elektronické cigarety.

Do zápasu jsme nastoupili v následující sestavě: Bystro na náhře, Péťa a Horác na bloku, smeče se ujal Sláva s Vilíkem, účko obsadil Kudla a na střídačku byl usazen Žumík. V prvním setu jsme se bez větších problémů ujali vedení a toto vení se nám podařilo za neustálého hihňání a vtipkování udržet až do konce (25:19).

Druhý set probíhal v podstatě stejně jako ten první. Soupeř měl problém s podáním a ani bokařsky nám moc neškodil. Dařila se nám i hra v poli a příjem. Tento set jsme vyhráli (25:21).

Ve třetím setu se začaly projevovat následky předešlého večera a některým borcům se za krkem usadila opička hrající na činely. Přestal se dařit příjem a odešel nám i útok. Hned na začátku setu si soupeř vybudoval osmibodový náskok, který se nám nepodařilo stáhnout. Třetí set jsme tak prohráli (21:25).

Do čtvrtého setu jsme nastoupili s odhodláním rychle vyhrát a přesunout se do nejbližšího restauračního zařízení. Tento plán se nám podařilo splnit a čtvrtý set jsme vyhráli (25:12).

Nic tedy již nebránilo přesunu do Radotínské Sokolovny na oběd a pár panáčků Becherovky. Popravdě netuším jak někteří borci dopadli, ale když jsem okolo čtvrté hodiny odpolední odcházel, byli již někteří opět ve formě.

Autor článku: Tomáš Kudláček (Kudla)

img 011.JPG img 012.JPG img 014.JPG img 016.JPG img 017.JPG img 020.JPG img 021.JPG img 023.JPG img 025.JPG img 032.JPG img 033.JPG img 034.JPG img 036.JPG img 037.JPG img 038.JPG img 039.JPG img 040.JPG img 042.JPG img 043.JPG img 044.JPG img 046.JPG img 049.JPG img 050.JPG img 052.JPG img 053.JPG img 054.JPG img 060.JPG img 062.JPG img 063.JPG img 064.JPG img 065.JPG img 071.JPG img 072.JPG img 073.JPG img 076.JPG img 078.JPG img 080.JPG img 081.JPG img 084.JPG img 085.JPG img 086.JPG img 089.JPG img 090.JPG img 091.JPG img 095.JPG img 096.JPG img 097.JPG img 098.JPG img 101.JPG img 103.JPG img 106.JPG img 107.JPG img 109.JPG img 113.JPG img 115.JPG img 116.JPG img 118.JPG img 119.JPG img 120.JPG img 122.JPG img 123.JPG img 124.JPG img 125.JPG img 128.JPG img 129.JPG img 130.JPG img 131.JPG img 133.JPG img 134.JPG img 136.JPG